Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bilet całodzienny do Term BUKOVINA. Opłaca się? Sprawdzamy!

W dobie wysokiej inflacji i rosnących kosztów życia coraz więcej osób szuka oszczędności i np. rezygnuje z rozrywek czy rekreacji. My mamy lepszą propozycję. Warto korzystać z atrakcyjnych i korzystnych cenowo ofert, co z jednej strony pozwoli utrzymać budżet domowy w ryzach, a z drugiej zafundować sobie i najbliższym odrobinę przyjemności. Bardzo ciekawym wyborem może być wyjazd na termy, wygrzanie ciała w ciepłej wodzie i skorzystanie z licznych wodnych atrakcji dla całej rodziny. Jedną z najlepszych ofert przygotowały Termy BUKOVINA w Bukowinie Tatrzańskiej. Z atrakcji tego kompleksu basenowego można skorzystać np. w ramach biletu całodziennego. Sprawdziliśmy, czy to się rzeczywiście opłaca.

Ile kosztuje bilet całodzienny do Term BUKOVINA?

Termy BUKOVINA oferują bilety całodzienne dla gości w różnym wieku. W momencie pisania tego artykułu obowiązuje jeszcze oferta jesienna, w ramach której za całodzienną zabawę na termach zapłacimy odpowiednio:

 • 99 złza bilety normalny.
 • 79 złza bilet dla seniora 60+.
 • 69 złza bilet dla dziecka w wieku do 13 lat.
 • 69 złza bilet dla osoby z niepełnosprawnością (I grupa inwalidzka).
 • 69 złza bilet dla opiekuna osoby niepełnosprawnej.

Jak widać ceny są naprawdę konkurencyjne, dzięki czemu bilet całodzienny może być fajną alternatywą dla wejściówki czasowej, a nawet dla biletu rodzinnego – zwłaszcza, gdy na termy chce się wybrać np. tylko jedno z rodziców z dzieckiem czy para seniorów.

Od razu dodajmy, że kupując bilet całodzienny masz prawo do zaparkowania samochodu na bezpłatnym parkingu pod kompleksem basenowym. Na miejscu znajduje się również sklep, w którym można zaopatrzyć się w to, czego zapomnieliśmy zabrać na termy, na przykład klapki basenowe czy pieluszki do pływania dla dziecka.

Analizując cennik rzuciła się nam w oczy jeszcze jedna rzecz. Sugerujemy od razu kupić wejście do Strefy Saun w cenie 29 zł. Jest to niewielki koszt, zwłaszcza biorąc pod uwagę przebogatą ofertę strefy, w tym nasze ulubione Lakonium (to taki rodzaj sauny, w której panuje temperatura około 50 stopni, a jednocześnie powietrze jest stosunkowo suche – to świetna alternatywa dla klasycznej sauny fińskiej, zwłaszcza dla osób z problemami kardiologicznymi).

Czy i dlaczego warto kupić bilet całodzienny?

Naszym zdaniem sprawa jest prosta: jeśli nie możesz skorzystać z bardzo korzystnego cenowo biletu rodzinnego, to najbardziej opłaca się wybrać bilet całodzienny. Uwierz, że Termy BUKOVINA w Bukowinie Tatrzańskiej to taki obiekt, w którym nie sposób się nudzić – wybór atrakcji jest ogromny.

Termy BUKOVINA to m.in. aż 20 basenów (w tym wewnętrzne i zewnętrzne), strefa dzieci i młodzieży, zjeżdżalnie wodne, siatka do wspinaczki wodnej, piękna i komfortowa Strefa Saun, przebogata oferta zabiegowa Wellness BUKOVINA (zabiegi są oczywiście dodatkowo płatne) czy zajęcia zorganizowane, w tym aquaaerobik dla dorosłych i nauka nurkowania dla dzieci (w cenie biletu). Wybierając bilet całodzienny mamy szansę skorzystania ze wszystkich tych atrakcji, a podczas dobrej zabawy czas naprawdę szybko mija.

Komu na pewno możemy polecić zakup biletu całodziennego?

 • Rodzicom z dziećmi, którzy nie chcą lub nie mogą skorzystać z biletu rodzinnego;
 • Seniorom;
 • Osobom, które przyjeżdżają na termy z odległych zakątków Polski i chcą do maksimum wykorzystać czas spędzony w obiekcie;
 • Fanom niespiesznego relaksowania się w ciepłej wodzie termalnej;
 • Osobom, które w ramach jednego pobytu chcą i uprawiać sporty wodne, i poszaleć na zjeżdżalniach, i solidnie odpocząć np. na leżankach z hydromasażem;
 • Osobom zainteresowanym połączeniem pobytu w strefie basenowej z korzystaniem ze Strefy Saun;
 • Osobom, które chcą skorzystać z oferty zabiegowej Wellness BUKOVINA;

O tym, jak kupić bilet całodzienny do Term BUKOVINA, przeczytasz w artykule na stronie internetowej https://www.termybukovina.pl/blog/bilet-calodzienny-do-term-bukovina-kup-go-wygodnie-online-i-zafunduj-sobie-relaksujacy-dzien-w-wodzie-termalnej. Od razu zdradzimy, że można to zrobić w pełni online, poświęcając na to zaledwie kilka minut i tym samym oszczędzając sobie stania w kolejce do kasy.

O Termach BUKOVINA

Termy BUKOVINA w Bukowinie Tatrzańskiej to jeden z najchętniej odwiedzanych kompleksów basenowych w Polsce. Obiekt jest zasilany wodą termalną z prywatnego ujęcia na głębokości 2400 metrów. Coś dla siebie znajdą tutaj i rodziny z dziećmi, i seniorzy, i pary, które np. planują romantyczny weekend pod Tatrami.

Z pełną ofertą Term BUKOVINA można się zapoznać na stronie internetowej termybukovina.pl, na której od razu kupisz też bilety online.

Zostaw komentarz